





16 160 ₴
Показати оптові ціниЗмініть свій простір зі стильною світлодіодною люстрою на стелю, яка підійде для будь-якого інтер'єру — у вітальню, у зал, для кухні, для спальні або для дитячої.
Її конструкція складається з чорного металевого корпусу, на якому закріплені витончений світлодіодний неон і функціональні споти з нейтральною температурою світла.
Виготовлена з міцного металу та якісних розсіювальних матеріалів, вона вирізняється довговічністю й елегантним дизайном.
Має три режими освітлення: теплий, холодний і нейтральний, дасть вам легко створити потрібну атмосферу — від затишного вечора до продуктивного робочого дня.
Завдяки енергоощадним світлодіодам ви отримаєте яскраве, сучасне освітлення за мінімального споживання електроенергії.
Універсальне кріплення на дві монтажні планки забезпечує просте та надійне встановлення на будь-які типи стель.
Ця світлодіодна стельова люстра — ідеальне поєднання стилю, функціональності та якості.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 вольтів, підійде для всіх типів стель. Регулюється за висотою підвісу.

|
Оригінальний стиль |
|
|
Модель стане прикрасою сучасного інтер'єру |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір стельового основи | 12х3,5 см |
| Максимальна висота підвісу | 110см |
| Мінімальна висота підвісу | 40см |
| Лампа | LED |
| Світлова температура | 4000 К |
| Пульт ДК | немає |
| Потужність | 46 Вт |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | 2 монтажні планки |
| Розмір паковання | 90х20х20 см |
| Довжина: | 150см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 46 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 46 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Чорний |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |