




13 213 ₴
Показати оптові ціниЛюстра чорна металева основа зі встановленими на нем подовженими скляними паличками.
Скляні палички м'яко розсіюють світло, створюючи ефектні відблиски та глибину освітлення.
Такий дизайн робить люстру не тільки функціональним елементом, яскравим декором інтер'єру який може прикрасити просторі вітальні, стильні ресторани, холи готелів і сучасні офіси.
Використання тип ламп с цоколем Е14 робить люстру функціональною і простий в експлуатації, а заміну ламп зручному та комфортному.
Тип монтажу — хрестовина забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 В

|
Оригінальний стиль |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Змінні лампи |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Колір плафона | прозорий | |
| Лампа с цоколем | Е14 | |
| Кількість ламп | 10 шт. | |
| Розмір стельового основи | 12х3,5 см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Тип кріплення | хрестовина | |
| Вага | 9,4кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 55 см | |
| Висота | 57 см | |
| Довжина: | 55 см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 100 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9400 г |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 55 см |