





1 350 ₴
Показати оптові ціниВашій увазі представлений світильник на основі світлодіодної стрічки. Таке бра або люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек». Кріпиться як на стіну, так і на стелю (можна вставити і в натяжну стелю. До цього світильника передбачені спеціальні кріпильні лапки для внутрішньої монтування). Світильник буде ідеальним рішенням для будь-якої невеликої площі(кухня,коридор,ванна,туалет).
Витончені накладні(внутрішні) світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з одного колірною температурою(поєднання жовтого з білим світлом створює нейтральне світло). І при цьому прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів свічення світлодіодним панелі здійснюється простим вимиканням-включенням.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби і виконуваних під його світлом завдань.
Діаметр по гілках: 25
Висота: 5
Тип ламп:LED
Максимальна потужність ламп: від 32W до 62W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вега |
| Країна виробник | Китай |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 62 Вт |
| Потужність лампи | 62 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 250 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Зовнішній діаметр | 220 мм |
| Споживана потужність (W) | 28 |
| Основні | |
| Напруга | 230V |