


88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Енергозберігаюча лампа Feron EST1 є аналогом лампи розжарювання 55W.
Використовується в настільних світильниках з патроном G23 для освітлення житлових та офісних приміщень.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Продукція ТМ "Feron" - це використання передових технологій, і в той же час, оптимальне співвідношення ціни і якості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 50% у порівнянні з лампами розжарювання. |
|
|
Вбудований блок системи плавного пуску дозволяє підключати лампу безпосередньо до мережі 220V. |
|
|
Система усунення електромагнітних перешкод захищає від перешкод іншої техніки (радіо, телевізори, каридостимулятори, ін.); |
|
Корпус із високоякісного пластику не жовтіє та не темніє в процесі експулатації. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 12 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g87182084-svetodiodnye-lampy-g13
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 11 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G23 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 55 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 31 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | 2U |