
283 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
Кутовий алюмінієвий профіль Feron CAB272 має довжину 2 м. В комплект входять дві заглушки і чотири кріплення для кутового алюмінієвого профілю Feron CAB272. Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 23.8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина стрічки | 2 м |
| Матеріал виготовлення | Анодований алюміній |
| Матеріал стрічки | Алюміній |
| Товщина стрічки | 16 мм |
| Ширина стрічки | 16 мм |