
95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований світильник оснащений одним джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, 230V. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами і з дистанційними вимикачами Feron.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Вбудовуваний розмір мм. | 60 |
| Комплектація | Без лампи |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 132 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір в мм | 95 |