




135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням (LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, і світлодіодним підсвічуванням по периметру світильника 12V + лампа 230V. Лампу і світлодіоди підсвічування можна підключати окремо і використовувати як різні типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без включення лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами і з дистанційними вимикачами Feron.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стиль виконання | Античний |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Форма | Кругла |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Вбудовуваний розмір мм. | 60 |
| Гарантія роках | 1 |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колірна температура світлодіодів | 6400 До |
| Комплектація | Без лампи |
| Колір основи | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Вага | 222 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 |
| Розмір в мм | 90 |