

232 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований світильник моделі Точка света CR091
Невеликий розмір, вбудована конструкція дозволяє використовувати світильник в будь-якому приміщенні, монтувати меблі, стелі будь-якого типу (натяжні, гіпс, пластик).
Довжина - 100 мм
Висота - 70 мм.
Вбудовуваний розмір - 65 мм.
Для точкового світильника Точка света CR091 підійдуть як галогенні лампи JC, так і світлодіодні лампи G5.3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Жовтий |
| Колір арматури (підстави) | Прозорий, Жовтий |
| Аналог галогенною лампи W | 50 |
| Аналог лампи розжарювання W | 50 |
| Вбудовуваний розмір мм. | 56 |
| Гарантія роках | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіода СОВ W | 10 |
| Світловий потік, lm | 550 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Золото |
| Колірна температура світлодіодів | 3000 До |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 222 г |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір в мм | 100 |