






2 340 ₴
Показати оптові ціниСтильна, практична багатофункціональна люстра в стилі сучасного мінімалізму на підвісі з графітовим плафоном з міцного скла в корпусі з металу.
Графітовий плафон з малюнком робить світло затишним цікавим.
У люстрі використовується лампа з широко поширеним цоколем E27 таку лампу можна замінити самостійно.
Підійде для кухні, вітальні, передпокою, коридору та спалень.
Може і як основний елемент освітлення, а також у композиції з іншими відповідними за стилістикою світловими приладами в інтер'єрі.
| Висота підвісу | от 20 до 100 см |
| Діаметр | 25 см |
| Цоколь | Е27 |
| Каркас |
скляний плафон графітового кольору з металевою чорною кованною рамкою |
| Підвішений | на кованному ланцюзі чорного кольору |
| Рекомендується | Площа 6-10 м кв. |


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка, Горщик |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 100 см |
| Мінімальна висота підвісу | 20 см |
| Площа освітлення | 10 кв.м (макс) |
| Цоколь | E27 |