
666 ₴
Показати оптові ціниСтильна, мінімалістична люстра на підвісі з графітовим плафоном у корпусі чорного кольору з металу.
Графітовий плафон робить світло незвичайним, цікавим і добре розсіяним на всій площі приміщення.
У люстрі використовується лампа з широко поширеним цоколем E27 таку лампу можна замінити самостійно.
Підійде для кухні, вітальні, передпокою, коридору та спалень.
Може бути як основний елемент освітлення, а також у композиції з іншими відповідними за стилістикою світловими приладами в інтер'єрі.
| висота підвісу (см) | от 25 до 85 см |
| ширина підвісу (см) | 16 см |
| діаметр (см) | 21 см |
| матеріал плафона | метал |
| колір плафона | графітовий |
| колір корпусу | чорний |
| кількість джерел світла | 1 |
| тип патрона | Е27 |
| Потужність Вт (макс) |
60 Вт, краще використовувати світлодіодну лампу |
| пульт | немає |
| виробник | Китай |
Є можливість замовити кілька плафонів підвішених на прямій круглій або фігурній основі (2,3 — 8 шт)
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:
Ми маємо й інші моделі люстр:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 85 см |
| Мінімальна висота підвісу | 25 см |
| Цоколь | E27 |