



4 500 ₴
Показати оптові ціниЛюстра TK Lighting HILTON 4177 білого кольору
Сучасна стильна люстра, чудове рішення освітлення інтер'єру. Має незвичайний дизайн, який чудово впишеться у сучасний та класичний інтер'єр. Люстра гарно виглядатиме з такими лампами:
1. Зателефонувати за телефоном +38-050-565-45-37 і залишити замовлення в усній формі.
2. Натиснути кнопку "Купити" і ми зв'яжемося з Вами протягом 15-20 хв.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатопроменева |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 65 см |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |