-5%


15 975 ₴
15 176 ₴
Показати оптові ціниЛюстра складається з металевих переплетених дуг, що створюють легку візуально красиву форму
Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом рівномірно розподілені по всій сфері, що схожі світіння зірок.
Висота регулюється до 220 см, що дає змогу адаптувати світильник до різних приміщень.
Ця модель може прикрасити просторі вітальні, стильні ресторани, холи готелів і сучасні офіси.

|
Оригінальний стиль плафона схожий на перлини |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні, ресторанів і кафе |
| Колір корпусу | хром |
| Максимальна висота підвісу | 220см |
| Мінімальна висота підвісу | 90см |
| Лампи | Led |
| Світлова температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина | 80см |
| Довжина: | 80см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |