



4 419 ₴
Показати оптові ціниПрикрасьте свою спальню, вітальню, кухню або домашній офіс за допомогою цього елегантного та практичного підвісного світильника.
Завдяки ідеальному поєднанню гладких лінійних форм, він не тільки має чудовий вигляд, але й дає вам найкраще освітлення.
Вбудовані LED-елементи слугуватимуть набагато довше за звичайні лампи та допоможуть економно використовувати електроенергію.
Світлова температура регулюється на ваш смак, усього є три варіанти освітлення: теплий (3000 к), нейтральний (4500 к) і білий (6000 к).
Світильник має цікавий дизайн, який обов'язково додасть трохи життя вашому простору та приверне увагу, залишаючись водночас чудово функціональним.
Світильник виготовлений із високоякісних матеріалів.
Його чудовий лаконічний сучасний стиль доповнить ваш простір.
Ви можете поєднувати його з іншими предметами інтер'єру, щоб отримати ідеальний вигляд!

|
Оригінальний стиль плафона схожий на перлини |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
М'який і приємне світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні |
| Колір корпусу | чорний |
| Матеріал розсіювача | силікон |
| Розмір стельового основи | 60х3х6 см |
| Максимальна висота підвісу | 130см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |
| Лампи | Led |
| Потужність | 26 Вт |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 49 см |
| Тип кріплення | планка |
| Вага | 1,75кг |
| Розмір паковання | 122х19х10см |
| Висота | 17 см |
| Довжина: | 120см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність | 26 Вт |
| Потужність лампи | 26 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1750 г |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 120 см |