

693 ₴
Показати оптові ціниГірлянда вулична LNV 8 метрів,10 патронів Е27 з кроком 50 см, 5 м + 3 м шнур, білий колір IP65
Вулична Ретро Гірлянда — це прекрасне поєднання повноцінного освітлення і створення затишної атмосфери, хай де б Ви її розмістили.
Схема вуличної гірлянди:
! Вологозахищеність IP 65 дає змогу розміщувати гірлянду на вулиці
т.к. у кожному патроні є звужувальне кільце
! Паралельне під'єднання-якщо одна лампочка перегоріла,
гірлянда працюватиме.
У гірлянді є захист-каучуковий патрон, який щільно прилягає до лампочки.
! Цоколі патронів виготовлені з неіржавкого латуного матеріалу.
! Гірлянда працює в температурному діапазоні від -20 до +70
! 8 метрів = через кожні 50 см патрони під лампи (че 10 штук) і
3 метри дроту для під'єднання до мережі.
| робоча температура | -20...+70 градусів С |
| ступінь захисту | IP65 |
| кількість патронів | 10 |
| крок між патронами | 50 см |
| тип патрона | Е27 |
| переріз дроту | 2*0,5 мм2 |
| довжина гірлянди |
5 метрів + 3 метри довжина дроти для під'єднання до мережі 220 |
| матеріал контактів | латунь |
|
матеріал оболонки гірлянди |
полімер (каучук + ПВХ) |
| матеріал дроту | мідь |
| можливість під'єднання до ланцюга |
немає кожна гірлянда під'єднується окремо |
|
максимально допустима потужність на 1 патрон |
80W |
| використання |
лампи накала світлодіодні локшини |
| колір | білий |
Також є й інші моделі вуличних гірлянд: https://svetotechnika.com.ua/g73091685-ulichnye-retro-girlyandy
Подивитися можливі типи лампочок у вуличну гірлянду: https:/svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment

Одягаємо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ламп | 10 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип гірлянди | Нитка вулична |
| Цоколь | E27 |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 8000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Максимальне навантаження на 1 патрон: | 40W |
| Матеріал контактів патрона | Латунь |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | Е27 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |