







1 575 ₴
Показати оптові ціниБра у золоті зі скляними матовими плафонами 33см
Сучасне стильне бра , прекрасне рішення освітлення інтер'єру.
Витончений дизайн бра у вигляді трубки в латунному корпусі з матовими скляними білими плафонами.
Бра складається з двох довгих скляних матових плафонів білого кольору. Скляні трубки викручуються і вставляються дві лампи G9 від трьох до семи ват.
| Висота | 33 см |
| Ширина | 10 см |
| Цоколь | G9 на дві змінних лампи |
| Корпус | метал кольору золото (латунь) |
| Плафони | скляні довгі матові білі плафони |
| Кріплення | монтажна планка 10 див. |
Подивитися лампи для даного світильника https://svetotechnika.com.ua/g85540154-lampyferong9
Подивитися видео о бра

Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 100 мм |