



2 700 ₴
Показати оптові ціниЛампа - лупа вдала модель у поєднанні настільної установки і кріплення на прищіпці. Завдяки такому поєднанню Лампа - лупа займає зовсім не багато місця і володіє відмінною рухливістю і гнучкістю.
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 450 Лм |
| Кратність збільшення | 1,75 разів |
| Сила лінзи | 3 Діоптрій |
Застосовується:
! Для фахівців перманентного макіяжу
! Майстрів манікюрної естетики
! Косметології
! Медицині
А так само в ювелірній і радіотехнічної галузі
Переваги:
! Збільшення лінзи в 1,75 разів
! Вбудоване кільцеве, без тіньове підсвічування
! Фіксація на будь-якій плоскій поверхні
! Рівномірне світло без мерехтіння( що дуже важливо для очей майстра)
! Гнучка струбцина
! Впевнена пружина на прищіпці, що дозволить лампі нікуди з'їжджати
! Надійна фіксація лампи
Всім, кому необхідна робота з дрібними предметами, а так само застосування в області косметології та медицині, можуть придбати Лампу - лупу на прищіпці 3D 127мм 1.74 X 6W 6500K DELUX TF 140 Біла у нашому інтернет магазині з доставкою по всій Україні
Якщо у Вас залишилися питання, будь ласка, телефонуйте, постараємося максимально проінформувати Вас!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Висота | 475 мм |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 955 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 125 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 15 |
| Напруга | 220 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна панель |
| Цоколь | Вбудований |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 30 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |