

345 ₴
Показати оптові ціниПереваги:
Виконані з використанням виробником нових економічних технологій, із збереженням типових показників ефективності і якості.
Режим роботи 30000 годин, завдяки високоякісному драйверу серії LL-8XX працює в діапазоні напруги 120-240V.
Дозволяє заощадити до 70% електроенергії в порівнянні з застарілими прожекторами.
Вузький Корпус, виконаний з литого алюмінію під тиском і ударостійкого загартованого силікатного скла.
Монтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця, стало набагато зручніше завдяки вузькому корпусу
| Загальні характеристики: | |
| Кількість світлодіодів | 21LED |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал розсіювача | Прозоре скло загартоване |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Застосування: Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок, Для виставкових залів, Для реклами, Для торгових площ, Для виробничих приміщень, Для зовнішнього освітлення, Для промислових приміщень, Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення рекламних конструкцій. |
|
| Напруга | 120-230V |
| Потужність | 20W |
| Світловий потік | 1600Lm |
| Колірна температура | 6400K |
| Розмір | 111x100x25 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кількість в упаковці | 1 |

Замовити Світлодіодний прожектор Feron LL-851 10W 6400K
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20 |
| Розмір в мм | 131*117*26 |