








528 ₴
Показати оптові ціниСвітильник монтується в стельові блоки типу Armstrong і є аналогом світильника з люмінесцентними лампами
4*Т8. Завдяки світлодіодним технології-панель споживає на 50% менше електроенергії, ніж звичайні люмінесцентні
лампи.
Панель має ультратонкий дизайн, легка, легко монтується на стельові блоки.
Офісна 600*600 світлодіодна накладна панель стельова амстронг Optima 36W 4000K призначена для адміністративних,
офісних, освітніх, медичних та громадських приміщень, торгових залів, магазинів, холів.
Вага виробу 1031,0 грам. Кількість в упаковці - 4 шт.
Характеристики:
| виробник | ARDERO |
| країна виробник | Китай |
| матеріал корпусу | алюміній |
| ступінь захисту IP | 20 |
| гарантія | 12 міс. |
| напруга мережі | 220-240В |
| тип освітлення | офісний світильник |
| тип монтажу |
накладної |
| колірна температура | 4000 |
| розмір | 595*595*19 мм |
| світловий потік | 3250LM |
| потужність | 36 Вт |
| робоча температура | від -10 до+40 |
| кут світла | 120 градусів |
Різновиди: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Замовити фісна 600*600 накладна світлодіодна панель стельова амстронг AL2119ARD 36W призма 3250Lm 4000K:


|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для навчальних закладів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Призма |
| Колір світіння | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 36 Вт |
| Кількість світлодіодів | 112 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 1450 г |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Термін служби | 20000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3250 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Пульсація світлового потоку | 0.01 % |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік, lm | 2900 |
| Термін служби ламп | 20000 |
| Розміри мм. | 595*595*19 |
| Вид установки | Накладний вбудований |