









1 707 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для декоративного освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей нейтральне світіння без шкідливої пульсації.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.
| споживана потужність | 7 W |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| робоча напруга | 230V |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| довжина | 60 см |
| відстань від стіни | 6 см |
| діаметр монтажної планки | 10 см |
| Розмір паковання | 106х21х15см |
| Вага | 1кг |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 370 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 600 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Ширина | 60 мм |