

338 ₴
Показати оптові ціниМає акумулятор ААА 300мАг всередині.
Увага ! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
Так само є інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj

Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Напруга | 1.5 В |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат лінзованной |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 90 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Флористика |