

4 500 ₴
Люстри класика - це завжди витонченість, респектабельність і стримана розкіш. Моделі чудово гармонують з різними інтер'єрами, дозволяючи отримати необхідний рівень освітлення. Визначити, що перед вами люстра класика неважко - симетричність форм, чіткі лінії і гармонійність пропорцій виділяють їх серед подібних моделей.
При виготовленні класичних люстр використовують надійні перевірені часом матеріали - латунь, бронза, дерево і скло. Люстри у зал представлені з різним кількістю плафонів, а модельний ряд великою різноманітністю. Можна купити класичні люстри у вигляді підсвічника, з грецьким орнаментом, тканинним плафоном або сувору модель без зайвої химерності.
Люстри класичні – стильне рішення
Асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry
Чекаємо ваших замовлень !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Зірка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 40 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |