









418 ₴
Показати оптові ціниЦей світильник настінний лофт створить правильне освітлення й додасть елегантності вашому інтер'єру.
Накладні світильники забезпечують яскраве світло, що заповнює простір білим сяйвом. Він прекрасно підходить для використання для кухні, зможе точково освітлювати робочу зону, а його поворотний механізм дасть змогу вам спрямувати світло туди куди необхідно.
Настінні світильники не тільки забезпечують додаткове освітлення, але й слугуватимуть стильним елементом декору.
Світильники настінного типу мають ідеальний вигляд у ванній кімнаті, допомагаючи створити розслаблювальну атмосферу для вас.
Світильник обладнаний вбудованим блоком живлення від мережі 220 В.
Максимальна потужність лампи 12W. Одна лампа на стіну може неабияк підвищити рівень комфорту та затишності вашого інтер'єру.
Увімкнення вимкнення здійснюється за допомогою вбудованого в корпус основи вимикача.

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Цоколь | G5.3 |
| Тип лампи | MR11 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір | 13х6х16см |
| Степінь захисту | IP20 |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інший тип цоколя | G5 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |