







1 575 ₴
Показати оптові ціниBiom SML-S02 70W стельовий світильник світлодіодний з пультом управління підійде для будь-яких приміщень.
Створює яскраве рівне освітлення на площі до 20 квадратних метрів.
Дозволяє заощадити до 85% електроенергії в порівнянні із звичайними люстрами.
Є режим нічника.
За допомогою пульта можна регулювати яскравість освітлення і колірну температуру.
Функція пам'яті дозволяє запрограмувати світильник, щоб він самостійно виключився через 0.5 години.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 70W |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Колір світіння | 3000-6000К |
| Світловий потік | 300-5600 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 60 мм |
| ширина | 430 мм |
Так само є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр з пультом управління : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 70 Вт |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 5600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Довжина | 430 см |
| Ширина | 430 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір | 75 |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |