







11 218 ₴
Показати оптові ціниЛюстра з креативними дизайном із плафонами білого кольору в латуном корпусі у формі квітки. Модель виготовлена з металу. Конструкція й кількість джерел світла дає змогу використовувати люстру в безлічі різноманітних інтер'єрів з різною площею приміщення.
Підходить для розміщення на стелі і на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні, дитячої.
Світильник має плафон с цоколем G4, такую лампочку лампочку можна поміняти самостійно. Довжина 45 см. Ширина 45 см.
Світлова температура і потужність світла залежить від ваших смаків за вибору моделі світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540041-lampyferong4 За посиланням можна подивитися інші люстри, і люстри на підвісі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 45 см | |
| Ширина | 45 см | |
| Висота | 7см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий | |
| Розмір плафона | 5х4см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | G4 | |
| Кількість ламп | 5 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 6 см | |
| Розмір стельової основи | 6х6 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка, дюбель | |
| Вага | 1,5кг | |
| Розмір паковання |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 85 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 85 см |