

113 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Lemanso CAB122 RGB газонний садовий світильник на сонячній батареї з акумулятором 600мА
Має акумулятор всередині ААА 600мАг.
Увага! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
Ступінь захисту IP44 означає, що пристрій має захист від проникнення твердих предметів розміром більше 1 мм та від бризок води, що падають під будь-яким кутом. Це робить його придатним для використання як у приміщеннях з підвищеною вологістю (наприклад, у ванних кімнатах), так і на вулиці під навісом або в місцях, захищених від прямої дії води.Так само є й інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj

|
1
|
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2
|
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляем транспортными компаниями по всей Украине. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Специальные предложения Предлагаем лучшие условия работы для оптовиков, делаем скидки для постоянных клиентов. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 1.4 В |
| Потужність | 0.7 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Світловий потік | 70 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED module |
| Вага | 160 г |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 7 см |
| Діаметр | 7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Модерн |