







160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron CD4020 GX53 з Led підсвічуванням вбудовується
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок. Полімерний кристал складною повехностной конфігурації добре розсіює світло вихідний про т світлодіодної стрічки, розташованої по периметру корпусу створюючи неповторний світловий малюнок. По центру технологічне отвір вставляється лампа GX53 під цоколь GX53.
Світлодіодна стрічка живиться від драйвера йде в комплекті (лампа в комплект не входить і підбирається індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення).
В залежності від побажань споживачів світлодіодну стрічку і лампу можна живити окремо на різні вимикачі.
Корпус виробу металевий хромований,
Прозорий кристал-розсіювач світлодіодної стрічки полімерний.
Підключення лампи і драйвера стандартне до побутової електромережі напругою до 230V.
Споживана потужність світлодіодної стрічки 4W, колірна температура 4000К
Споживана потужність світлодіодної лампи не обмежується.
Діаметр встановлюваного отвори 80 мм,
Розміри виробу 130*30 мм.
До даного світильника підходить Лампа Feron LB153 10W GX53 4000К світлодіодна, яку можна переглянути за посиланням: https://svetotechnika.com.ua/p1142067467-lampa-feron-lb153.html
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші вбудовувані світильники з підсвічуванням: https://svetotechnika.com.ua/g56599623-tochechnye-svetilniki-led
Замовити Світильник Feron CD4020 GX53 з Led підсвічуванням вбудовуваний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Вбудовуваний розмір мм. | 80 |
| Гарантія роках | 1 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіодів в W | 4 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |