









725 ₴
Показати оптові ціниНастінно-стельовий світильник - Бра круглий
Спосіб монтажу:
! на стіну
! на стелю
. До цього світильника передбачені спеціальні кріпильні лапки для внутрішньої монтування та планка-для зовнішнього монтажу. Світильник буде ідеальним рішенням для будь-якої невеликої площі (кухня,коридор,ванна,туалет).
Витончені накладні (внутрішні) світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого. І при цьому прикрасою інтер'єру.
Світильник-трансформер. Зовнішня частина світильника обертається на 360 градусів
Перемикання спектрів свічення світлодіодним панелі здійснюється простим вимиканням-включенням.
Цей світильник можна використовувати в якості настінного, накладного, точкового і стельового освітлення.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики".
| Діаметр | 20 |
| Висота | 5 |
| Максимальна потужність | 32W |
| Напруга | 220V через драйвер для LED стрічки |
| Тип кріплення | на планку, в отвір 100 мм |
За посиланням можна подивитися інші бра: https://svetotechnika.com.ua/g83013000-bra-svetodiodnye
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 32 Вт |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 200 см |
| Монтажний діаметр (мм) | 100 |
| Основні | |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 170-265 |
| Колір світіння | теплий-нейтральний-холодний |