





842 ₴
Показати оптові ціниНастінний вуличний світильник під патрон E27 призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, парканів, балконів, терас. Широко застосовується в ландшафтному дизайні, а також може встановлюватися в житлових приміщеннях для зонування або освітлення окремих об'єктів.
|
Лаконічний дизайн і стильний зовнішній вигляд дають змогу використовувати світильник не тільки на вулиці, але й у домашньому інтер'єрі. |
|
|
Стандартний патрон Е27 дає змогу підбирати будь-яку потужність і температуру світлодіодної лампи. |
|
|
Корпус виготовлений із міцного алюмінію й обладнаний пило- та вологозахисною кришкою. |
|
|
Забезпечує яскраве світіння без відблисків і мерехтіння, легко та швидко встановлюється. |
|
1
|
Ми працюємо не перший рік і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на гуртові закупки. |
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього та внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| способ монтажа | настінний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230 В |
| тип живлення | мережа |
| цоколь | Е27 |
| кількість в пакованні | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пиловологозахищена кришка | є |
| лампочка в комплекті | немає |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 90 мм |
| висота | 240 мм |
| довжина | 90 мм |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталог — товар є в наявності та доставляється до всіх регіонів України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |