








718 ₴
Показати оптові ціниКрім прямого призначення, настільні лампи надають інтер'єру індивідуальності, додають у нього кольору, фактуру та світла.
Настільний світильник обладнаний керамічним патроном під лампу загального призначення з цоколем E27
Лампа має функціональну гнучку конструкцію для керування висотою кутом повороту та напрямком світла.
Модель передбачає кріплення на струбцину або встановлення на спеціальну основу LD1431ARD, яка не входить до комплекту.
Завдяки цьому світильник можна або зафіксувати в будь-якому зручному положенні на столі або на полиці, або поставити на стіл.

Опис товару
| Бренд | Ardero | |
| Гарантія | 12 міс | |
| Тип | A60 | |
| Напруга живлення | 230 В | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Матеріал плафона | метал | |
| Ступінь захисту | IP20 | |
| Колір корпусу | білий | |
| Патрон | E27 | |
| Комплектація | без лампи | |
| Розмір |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Габаритні розміри, мм | 400*160*170 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 230V |
| Колір корпусу | Білий |