







124 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа філамент куля 10 ват Е27 4200К
Світлодіодні ретро лампи - імітація старовинних ламп розжарювання!
! Колір колби білий
! Нитка розжарювання світлодіодна
! В складі немає ртуті.
| модель | А60 |
| вид | світлодіодні лампи |
| потужність | 10W |
| аналог лампи розжарювання | 100W |
| світловий потік | 1000Lm |
| температура світла | 4200K |
| тип цоколя | E27 |
| кут розсіювання | 360 градусів |
| ресурс | 40000ч |
| енергоефективність | 131Lm/W |
| якість світла | >90 Ra |
| клас енергоспоживання | A+ |
| гарантія | 1 року |
| напруга | AC198-242V |
| частота | 50/60Hz |
| сила струму (макс.) | 48mA |
| розмір | 60 мм*105 мм |
| коефіцієнт потужності | 0,58 |
| вага | 40г |
| вживання з диммиром | немає |
| матеріал корпусу | скло |
| температурний режим | -30+50 градусів цельсія |

Аналогічні моделі можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2
|
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляем транспортными компаниями по всей Украине. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 63 мА |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1000 лм |