
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лінійка на корпусі Motoko smd 5730 220V 60см (6000-6500K) прозорий
Світлодіодна лінійка, на відміну від світлодіодної стрічки, має жорстку алюмінієву основу, що забезпечує її більшу міцність.
Застосовується для освітлення стін, стель, предметів інтер'єру, рекламних конструкцій, меблів.
Можливе використання в якості основного освітлення.
Захисний корпус дозволяє використовувати лінійку у приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP44 |
| тип світлодіода (smd) | 5730 |
| колір світіння | білий |
| напруга | 220V |
| споживана потужність | 8W/m |
| кількість світлодіодів | 65/m шт. |
| самоклейка | є |
Клеїти лінійку необхідно на жорстку, гладку, попередньо знежирену поверхню. Для того, щоб лінійка трималася ще краще на поверхні-використовують звичайний двосторонній скотч.
У продажу є інші види свтлодіодних лінійок:
https://svetotechnika.com.ua/g85176662-svetodiodnye-linejki
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
Замовити світлодіодний лінійку в корпусі smd 5730 220V 60см (6000-6500K) прозорий :
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 65 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Білий |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 15 мм |