




744 ₴
Показати оптові ціниСвітильник фасадний настінний вуличний LV білий IP54
Настінний вуличний світлодіодний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, огорож, балконів, терас. Широко застосовується в ландшафтному дизайні, а також може встановлюватися в житлових приміщеннях для зонування або освітлення окремих об'єктів.
Завдяки лаконічному, стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу.
Харчування світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність основної лампи становить 3 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння, загальний світловий потік ламп становить 450 Lm.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| колір корпусу | білий |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| цоколь | немає |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пылевлагозащищенная кришка | є |
| тип світильника | накладної |
| ширина | 100мм |
| висота | 100 мм |
| длинна | 100 мм |
|
1
|
Мы работаем не первый год и имеем много постоянных клиентов. |
|
2
|
Нас рекомендуют как ответственного и надежного продавца. |
|
3
|
Наш товар имеет идеальное соотношение цены и качества. |
|
4
|
Предоставляется гибкая система скидок на оптовые закупки. |
В интернет-магазине «Светотехника !!!» вы можете приобрести данный светильник или выбрать другой из ассортимента каталога — товар есть в наличии и доставляется во все регионы Украины службами логистики!
Посмотреть другие уличные светильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 450 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |