

4 502 ₴
Світлодіодний світильник садово-парковий TAFLAN IP44
Настінний вуличний світлодіодний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, огорож, балконів, терас. Широко застосовується в ландшафтному дизайні, а також може встановлюватися в житлових приміщеннях для зонування або освітлення окремих об'єктів.
Завдяки лаконічному, стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення передпокої, кухні або офісу.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність основної лампи становить 5.5 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння, загальний світловий потік ламп становить 200 Lm.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип живлення | мережа |
| цоколь | немає |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP44 |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 205мм |
| висота | 73 мм |
| довжина | 205 мм |
|
1
|
Ми працюємо не перший рік, і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального і надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є у наявності і доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело світла | Світлодіодна стрічка SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 5.5 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4100K |
| Розміри | |
| Висота | 7.3 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4100 K |