

5 712 ₴
Показати оптові ціниМодель стильно впишеться в будь-який вишуканий інтер'єр.
Стильна люстра на 27 плафонів матиме ідеальний вигляд у будь-якому інтер'єрі. У люстрі застосовуються лампочки з цоколем G4
Залежно від типу лампи люстра освітить будь-яку, навіть велику кубатуру. Завдяки прозорим плафонам світло не затримується й рівномірно освітлює приміщення. Люстра виготовлена з якісного металу, плафони виготовлені зі скла.
| загальна висота люстри з ланцюгом (ланцюг за довжиною регулюється) |
35-100 см регулюється
|
| висота корпусу | 30 см |
| діаметр кільця | 40 см |
| загальний діаметр |
78 см |
|
плафон кількість плафонів |
скло прозоре сіре 27 штук під патрон G4
|
| основа | 12 см |
|
цоколь
|
G4
|
За посиланням можна подивитися лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
За посиланням можна подивитися люстри:https:/svetotechnika.com.ua/g82980597-lyustry-loftmodern
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Овальна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4500 г |
| Діаметр | 78 см |
| Діаметр стельової чаші | 150 см |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 78 см |