






11 618 ₴
Показати оптові ціниСучасна люстра в оригінальному дизайні з двох світлових кілець в латунній основі.
Підійде для спальні, вітальні, передпокою, як основний елемент освітлення до якого в доповненні композиції можуть використовуватися та інші світлові прилади з інших колекцій.
Модель має LED-джерело світла потужністю 102W конструкцію, в якій кругові пластикові плафони створюють приємний розсіяний і функціональне світло.
Кільця регулюються й трансформуються завдяки тросам. Висота корпусу кільця — 7 см.
Вбудовані світлодіоди на 3 колірні режими (теплий, нейтральний денний, холодний) регулюються широких межах 3000-4500-6000K.
Корпус виготовлений із металу.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Діаметр кілець | 60+80см | |
| Колір плафона | білий | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Максимальна висота | 170см | |
| Мінімальна висота | 11см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | LED | |
| Потужність | 102W | |
| Світлова температура | 3000-4500-6000K | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 18 см | |
| Розмір стельової основи | 20х4см | |
| Тип кріплення | хрестовина | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 6,6 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.

Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 102 Вт |
| Потужність лампи | 102 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6600 г |
| Діаметр | 80 см |
| Діаметр стельової чаші | 180 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 170 см |
| Мінімальна висота підвісу | 11 см |