






7 767 ₴
Показати оптові ціниПідвіски TENSE — це неймовірна колекція дизайнерського освітлення, що поєднує в собі елегантність і сучасний мінімалізм.
Кожен світильник має органічну, плавну форму, схожу на м'які хмари, що немов пливе в повітрі.
Такий унікальний дизайн створюється завдяки легкому натягуваному на каркас матеріалу, створюючи ілюзію невагомості.
Нейтральні тони та м'який Led світло роблять ці світильники універсальним доповненням до сучасного інтер'єру.
Різноманітність розмірів у модельному ряду дає змогу TENSE ідеально вписатися в будь-який простір — чи то окремий світильник, чи то комбінація кількох для створення виразнішого ефекту.
Завдяки своїй вишуканій естетиці ці світильники прекрасно доповнюють сучасні вітальні, столові та спальні, а також комерційні простори, як-от лоббі, галереї або офіси.
Простий і чистий дизайн підходить до мінімалістичних, сучасних і скандинавських інтер'єрів, створюючи затишну атмосферу з м'яким розсіяним світлом.
| Тип приміщення | люстри для вітальні, їдальні, спальні, кухні |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | білий |
| Світлова температура | 3500 К |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 30см |
| Лампа | Led |
| Потужність | 11 Вт |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х4см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 1,45кг |
| Розмір паковання | 41х38х13см |
| Ширина | 40см |
| Довжина: | 40см |
|
Регулювання висоти |
|
|
Поєднання елегантності та сучасного мінімалізму |
|
|
Розсіяне світло |
|
|
Різноманітність розмірів для створення світлових ефектів |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність | 11 Вт |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Багатогранна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1450 г |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 185 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |