






3 791 ₴
Показати оптові ціниЛюстра — світильник виготовлена в сучасному стилі на основі вбудованих світлодіодів. Такий світильник впишеться під різний інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек». Світильник буде прикрасою не тільки квартир та ресторанів, барів, кафе, а також безлічі дизайнерських рішень. Пульт керування дає змогу регулювати світлову температуру від теплого до холодного залежно від Вашого настрою та яскравість світіння. Потужність світлового потоку світильника може покрити площу до 20 кв. м. Люстра виготовлена з високоякісного високоміцного акрилу, який не піддається старінню та зміні кольору (не жовтіє, не темніє) з плином часу та слугуватиме довго.
Нові моделі декоративних SMART світильників із золотою фурнітурою.
| Довжина: | 60см |
| Висота | 13см |
| Ширина | 60см |
| Колір фурнітури | хром |
| Колір корпусу | білий, срібло |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Світлова температура | 2700K--6500K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 115W |
| Пульт ДК | є |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 115 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 12850 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 13 см |
| Вага | 2200 г |