



2 439 ₴
Показати оптові ціниБра відмінно підійде як додаткове джерело світла для вітальні, передпокою, коридору та спальні виконаних у стилі хай-тек. Основний колір моделі – білий. Матеріал основи – метал. Загальна потужність лампочок 11W. Освітлювана площа від 2х до 3х кв. метрів. Довжина неонової частини 60 см. Світильник може кріпитися як у горизонтальному виконанні, так і у вертикальному. Світильник має приємне нейтральне денне світло зі світловою температурою 4000K. Бра кріпитись на монтажну планку розміром 10см.
Опис товару
| Довжина | 80см |
| Ширина | 60см |
| Колір основи | черный |
| Відступ від стіни | 7см |
| Наявність вимикача на корпусі | нет |
| Розмір основи | 13х4см |
| Світлова температура | 4000К |
| Матеріал корпуса | металл |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажная планка |
| Потужність | 11W |
| Вага | 0.9кг |
| Розмір упаковки | 28х28х8см |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом
За посиланням можна переглянути інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 11 Вт/год |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Довжина | 800 мм |