






2 543 ₴
Показати оптові ціниНезвичайний дизайн цього бра в чорному кольорі та основі виготовленого з металу. Бра підходить для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі класичний, флористика. Світильник має один плафон led цоколь потужністю 23W. Довжина бра 100 см. Ширина 16 см.
Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як у горизонтальному, так і вертикальному положенні.
Монтаж накладний. Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 32 см.
Опис товару
| Довжина: | 100см | |
| Ширина | 16см | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Відступ від стіни | 7см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 32 см | |
| Розмір стельової основи | 32х4х3см | |
| Тип монтажа |
|
|
| Вага | 1кг | |
| Потужність | 23W | |
| Розмір коробки | 102х18х8 см |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 23 Вт/год |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 160 мм |