



2 282 ₴
Показати оптові ціниНезвичайний дизайн цього світильника в чорному кольорі та основі виготовленого з металу. Бра підходить для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі класичний. Світильник має один плафон led цоколь потужністю 16W. Довжина бра 80 см. Ширина 13 см.
Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як у горизонтальному, так і вертикальному положенні.
Монтаж накладний. Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см.
Опис товару
| Довжина: | 80см | ||
| Ширина | 13см | ||
| Колір корпусу | чорний | ||
| Відступ від стіни | 9см | ||
| Наявність вимикача на корпусі | немає | ||
| Світлова температура | 4000 К | ||
| Матеріал корпусу | метал | ||
| Розмір монтажної планки | 10см | ||
| Розмір стельової основи | 10х3см | ||
| Тип монтажа |
|
||
| Потужність | 16W | ||
| Розмір коробки |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 16 Вт/год |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 130 мм |