



1 697 ₴
Показати оптові ціни Світильники-бра — одне з останніх модних напрямів у ремонті та дизайні інтер'єрів. Світильник обладнаний кільцевим світлодіодним модулем у формі овалу та регульованим спотом, що забезпечує ефективне й економне освітлення простору або певної зони. Моделька може уявляти композицію з декількох таких світильників створюючи вишукану художню інсталяцію, а також бути учасником комбінації з іншими моделями, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями. Виготовлений із металу в чорному кольорі.
Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см. Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Довжина: | 30см |
| Ширина | 18 см |
| Колір корпусу | чорний |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 9W |
| Світлова температура | 4000K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Розмір стельової основи | 10х3см |
| Розмір паковання | 12х10х28 см |
| Вага | 0.5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |