

2 340 ₴
Показати оптові ціниЛюстра з шістьма гілочками, що сходять, і бурштиновими плафонами у витонченому чорному корпусі з фурнітурою латунного кольору виготовлена з металу. Прикрашають люстру кришталеві декоративні камінці. Люстра має регулювання висоти підвісу від 60 до 80 см.
Забезпечується регулювання додатковим елементом підвісу, що входить до комплекту.
Підходить для розміщення з різною висотою стель у вітальні, передпокою, коридорі, спальні, дитячої. Завдяки конструкції та бурштиновим плафонам світло освітлює рівномірно весь простір кімнати. Виходить рівномірне світло та з ним відчуття затишку та комфорту.
Вона має плафон з цоколем Е27 ці лампочки можна поміняти самостійно. Довжина 60 см. Ширина 60 см.
Світлова температура і потужність світла залежить від смаків під час вибору певної моделі лампочки.
Монтаж плафонів забезпечує пружинний механізм із трьох пружин, загальне встановлення легка і надійна за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
За посиланням можна подивитися інші люстри на підвісі або бра:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
https://svetotechnika.com.ua/ua/g132244736-bra-pod-smennuyu

Опис товару
| Довжина: | 60см |
| Ширина | 60см |
| Колір корпусу | чорний |
| Максимальна висота підвісу | 80см |
| Мінімальна висота підвісу | 60см |
| Колір фурнітури | латунь |
| Колір плафона | бурштиновий |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | Е27 |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 13см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3700К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4000 г |
| Діаметр стельової чаші | 130 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 80 см |
| Мінімальна висота підвісу | 60 см |