



946 ₴
Показати оптові ціниКонсольний світильник призначений для освітлення великих відкритих просторів, кар'єрів площ вулиць стоянок і подібних територій, чому сприяють світлодіоди нового покоління й оптична частина матричною лінзою з ударостійкого карбонату, що забезпечують рівномірний розподіл світла.
Використання світлодіодів нового покоління 3030 LED з високою надійністю й енергоефективністю (95Lm/W).
EMC-фільтр для захисту від електромагнітного впливу.
Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву литим під тиском, покритого антикорозійним матеріалом.
Високоякісний драйвер забезпечує стабільну роботу світлодіодів у діапазоні 190-253V.Степінь виконання IP65.
Робочий температурний діапазон -40° - +45°С.
| Потужність | 30 Вт | |
| Напруга живлення | 230в | |
| Тип світильника | вбудований | |
| Світловий потік | 2850Lm | |
| Світлова температура | 6500К | |
| Термін експлуатації | 30000ч | |
| Тип джерела світла | LED | |
| Кольоропередавання | >=80Ra | |
| Матеріал корпусу | алюміній | |
| Матеріал розсіювача | поликарбонат | |
| Колір корпусу | сірий | |
| Колір світіння | холодний | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту | IP65 | |
| Гарантія | 12 міс |
Різновиди можна подивитися перейшовши за посиланням: https://svetotechnika.com.ua/g2154039-prozhektor-svetodiodnyj

Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ |
| Робоча напруга (В) | 185-230 |
| Світловий потік | 2850 лм |
| Світловіддача | 95 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | LED module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Розміри | |
| Довжина | 31.6 см |
| Ширина | 13 см |