








5 796 ₴
Показати оптові ціниЛюстра з креативними подвійними скляними плафонами білого и янтарного кольору в чорному корпусі у формі моделі молекули виготовлена з металу. Конструкція й кількість джерел світла дає змогу використовувати люстру в безлічі різноманітних інтер'єрів з різною площею приміщення.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі спальні, дитячої.
Світильник має плафон с цоколем G9, такую лампочку лампочку можна поміняти самостійно. Довжина 88 см. Ширина 88 см.
Світлова температура і потужність світла залежить від ваших смаків за вибору моделі світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9 За посиланням можна подивитися інші люстри, і люстри на підвісі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 88 см |
| Ширина | 88 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | прозорий бурштиновий |
| Розмір плафона | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 16 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 88 см |