






4 107 ₴
Показати оптові ціниПідвісний світильник з прозорим плафоном із видутого скла діаметром 30 см, з максимальною висотою підвісу 160 см. зроблений у корпусі з металу в кольорі хром. Така форма плафона є унікальною внаслідок виробництва й уособлює витончену естетику сучасного мінімалізму.
Прозоре скло забезпечує м'яке розсіяне світло, створюючи комфортну атмосферу.
Хромований металевий корпус гармонійно доповнює прозоре скло, підкреслюючи його сяйво та стиль.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, кухні, над обіднім столом, кабінеті, над кухонним островом, залі в стиле модерн.
Використовується лампочка з цоколем G9, таку лампочку можна замінити самостійно.
Монтаж легкий і надійний. Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см.
Опис товару
| Діаметр плафона | 30см | |
| Колір плафона | прозорий | |
| Колір корпусу | хром | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | G9 | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| розмір стельової основи | 10х2см | |
| Максимальна висота підвісу | 160см | |
| Мінімальна висота підвісу | 17 см | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 3.5кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy/page_2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260, 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3500 г |
| Діаметр | 30 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 160 см |
| Мінімальна висота підвісу | 17 см |
| Цоколь | G9 |