



20 903 ₴
Показати оптові ціниМодель вирізняється сферичним дизайном плафона, що схожий на об'ємне хмара ширяюча під стелею. Форма легкості та невагомості посилюється за допомогою хромованого покриття на скляному плафоні. Таке рішення нестандартне, вносить певну свободу в дизайні та цікавий штрих.
Світильник може бути використаний як окремий елемент декору, а також доповнювати або створювати креативні композиції з моделями цієї серії або з іншими серіями моделями і квітами.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокою, коридорі, кухні, спальни.
Висота підвісу світильника регулюється до 190 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів. Завдяки конструкції світло є не спрямованим.
Світильник обладнаний плафоном с цоколем E27. Таку лампочку можна замінити самостійно.
Потужність і світлова температура залежить від ваших смаків під час вибору моделі лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Діаметр | 65 см | |||
| Колір корпусу | хром | |||
| Колір плафона | хромоване напилення | |||
| Максимальна висота | 190см | |||
| Мінімальна висота | 30см | |||
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |||
| Цоколь | Е27 | |||
| Кількість ламп | 1 | |||
| Матеріал корпусу | метал | |||
| Розмір монтажної планки | 12 см | |||
| Розмір стельової основи | 12х2см | |||
| Розмір паковання |
|
|||
| Вага | 10,3 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Овал |
| Форма плафона | Овальна |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Срібний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10300 г |
| Діаметр | 65 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 190 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |
| Цоколь | E27 |