






4 222 ₴
Показати оптові ціниМодель має три матових плафона білого кольору виготовлений на підвісі і ведмедя з гіпсу у корпусі з металу. Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі спальні, дитячої в стиле модерн.
Плафон мають цоколь G9, таку лампочку можна замінити самостійно. Розмір плафона 15 см. Висота підвісу може до 150 см, мінімальна висота 30 см. Світлова температура і потужність залежить від ваших смаків під час вибору моделі світлодіодної лампи.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів входять до комплекту.
Увімкнення і вимкнення виробляється типовим настінним вимикачем.
Опис товару
| Довжина: | 30см |
| Ширина | 30см |
| Розмір плафона | 15см |
| Колір плафона | білий |
| Колір корпусу | білий |
| Максимальна висота підвісу | 150см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5см |
| Кількість ламп | 3 |
| Розмір паковання | 34х34х18 см |
| Вага | 2,1кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 18 Вт |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2100 г |
| Висота | 150 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |