



2 085 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна люстра є сучасною, економічною й екологічною альтернативою звичайної люстрі.
Люстра виготовлена у футуристичному стилі з п'ятьма білими матовими кулями. Основа виготовлена з алюмінію.
Завдяки своїй універсальності вона може використовуватися як у житлових, так і в офісних приміщеннях, а також у комерційних інтер'єрах, а вишукана сучасна форма дає змогу прикрасити інтер'єр будинків і квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Люстра має режим нічника, регулювання яскравості та світлової температури світіння.
Корпус люстри виготовлений з алюмінію, розсіювач — з міцного довговічного та не старішає пластику.
Коефіцієнт передавання кольору Ra⩾80 дає змогу бачити природний колір освітлених предметів. Правильність1 розташування світлодіодів і якісні компоненти роблять світіння однорідним і без темних зон.
Дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайних люстр.
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 45W |
| Напруга | 230B |
| Серія | PRIMA NERO |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 5450Lm |
| Світлова температура | 3000-6000K |
| Джерело світла | LED |
| Кольоропередавання | >= 80Ra |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Розмір | 570х160мм |
| Ступінь захисту | IP20 |

|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Модель стильно вписується во многие інтер'єри. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 5450 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр | 57 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 57 см |