



1 501 ₴
Показати оптові ціни Чудовий простий, функціональний світильник з прозорим плафоном може застосовуватися для загального освітлення простору або конкретної зони, так само модель може бути як окремим елемент декору або комбіновані композиції з інших моделей і кольорів.
Модель має плафон прозорого кольору в оригінальному корпусе виготовленого з металу.
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі та спальні.
Він чудово впишеться в інтер'єр у стилі лофт, сучасна класика або модерн. Завдяки конструкції підвісу світло розподіляється рівномірно. Ви отримуєте спокійний незвичайний рівномірне світло.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Бренд | Ardero | |
| Потужність | 5 Вт | |
| Напруга | 230 В | |
| Тип світильника | підвісна люстра | |
| Світловий потік | 560 Лм | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Термін експлуатації | 25000ч | |
| Кольоропередавання | >=80Ra | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Матеріал розсіювача | акрил | |
| Колір корпусу | золото | |
| Колір плафона | прозорий | |
| Колір світіння | нейтральний | |
| Висота підвісу | 1000 мм | |
| Розмір |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 5 Вт |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 560 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 15 см |