



2 199 ₴
Показати оптові ціниФункціональна люстра — світильник виготовлений у сучасному стилі на основі вбудованих світлодіодів. Така люстра впишеться під різний інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Вона стане прикрасою не тільки квартир та ресторанів, барів, кафе, а також безлічі дизайнерських рішень. Пульт керування дає змогу регулювати світлову температуру від теплого до холодного залежно від Вашого настрою та яскравість світіння.
Розсіювач виготовлений із високоякісного силікону, який не піддається старінню. Корпус з алюмінію.
Світильник обладнаний функцією керування режимами світіння.
Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність світіння світильника без темних зон.
Сучасний світлодіодний світильник дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайних люстр.
Останні настроювання яскравості та колірної температури використовуються за наступного вмикання світильника.
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 65W |
| Напруга | 230B |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 4900Lm |
| Світлова температура | 3000-6000 К |
| Термін експлуатації | 25000ч |
| Джерело світла | LED |
| Кольоропередавання | >= 80Ra |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал розсіювача | силікон |
| Колір корпусу | білий |
| Колір світіння | регульований |
| Розмір | 420х420х110 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Пульт ДК | да |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла, Овальна |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 42 см |
| Діаметр | 42 см |
| Висота | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |